Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: „Strzał w dziesiątkę. Wirtualne strzelanie, realne pomaganie”

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

„SW10. Strzał w dziesiątkę. Wirtualne strzelanie, realne pomaganie” – to tytuł turnieju strzeleckiego, który organizowany jest w ramach ogólnopolskiej akcji służb mundurowych „Nasza krew nasza Ojczyzna”. Turniej odbywa się na strzelnicy w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.

Inicjatorem wydarzenia jest Służba Więzienna – Zakład Karny w Przytułach Starych we współpracy z muzeum. W turnieju mogą wziąć udział osoby, którzy oddadzą krew od 20 listopada do 20 grudnia.

– Wziąć udział w zabawie może każdy, kto odda w czasie trwania akcji krew lub jej składniki, a na koniec wyłonimy zwycięzców w klasyfikacji OPEN i kategorii mundurowi. Wszystko dzięki wzorowej współpracy i podpisanemu porozumieniu pomiędzy muzeum, a Zakładem Karnym w Przytułach Starych, Turniej zakończy się 20 grudnia, a dzień później o 17 zostaną ogłoszone wyniki w sali kinowej Muzeum Żołnierzy Wyklętych – mówi sierżant Daniel Dąbrowski, rzecznik prasowy Zakładu Karnego w Przytułach Starych.

      2023-12-01 Daniel Dąbrowski

W przedsięwzięcie zaangażowali się także prezesi klubów HDK przy ZK Przytuły Stare, Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Raz w tygodniu wyniki będą publikowane na stronie Muzeum i fanpage’u na Facebooku ZK Przytuły Stare. Turniej wygra osoba, która zdobędzie najlepszy wynik. W przypadku remisu zarządzona zostanie dogrywka.

Więcej informacji z tej kategorii