Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrów Mazowiecka: Atrakcje na wakacje dla mieszkańców

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Będzie się działo – mówi zastępca burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Jolanta Zadroga o atrakcjach jakie miasto przygotowało na wakacje. Oferta jest zarówno dla młodszych jak i starszych mieszkańców miasta.

Nie zabraknie wystaw, różnego rodzaju zabaw dla dzieci i półkolonii organizowanych np. przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Planowane jest również kino plenerowe oraz potańcówki pod gwiazdami w ogródku jordanowskim. Pierwsza rozpocznie się najbliższą sobotę o 18 i potrwa do 1 w nocy.

Organizujemy zespół, najczęściej gra zespół P Kwadrat. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, każdy przychodzi ze swoim jedzeniem, piciem i wspólnie się bawimy – mówi zastępca burmistrza.

      2024-06-24 Jolanta Zadroga

Każda miejska instytucja przygotowała na wakacje coś specjalnego. Co roku biblioteka publiczna wybiera temat przewodni wakacji. W tym, są to spotkania z ciekawymi ludźmi i ich zawodami.

Będą organizowane wycieczki między innymi do sądu, będzie wycieczka, spotkanie z policjantami, strażakami, będzie wycieczka do lasu gdzie spotkamy się z leśnikiem. Więc tych atrakcji będzie sporo. Będą też spektakle teatralne dla dzieci i inne atrakcje, animacje więc nie będzie nudy – mówi Jolanta Andruszkiewicz, dyrektor biblioteki.

      2024-06-24 Jolanta Andruszkiewicz

Szczegóły wakacyjnych ofert w Ostrowi Mazowieckiej znajdą państwo na stronach internetowych miejskich instytucji.

Autor B. Ś.

2024-06-24

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...