Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Piłka nożna: Czy wiosenny skład ŁKSu Łomża się zmieni?

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Stara piłkarska prawda głosi, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Jak to będzie w przypadku ŁKSu Łomża?

Prezes klubu, Łukasz Uściłowski, zapowiada, że należy spodziewać się wzmocnienia pierwszej drużyny:

– To trzeba powiedzieć jasno, chcemy się wzmocnić dwoma, być może trzema zawodnikami. Natomiast muszą to być piłkarze, którzy podniosą jakość ogólnie wyjściową zespołu, a nie uzupełnienie kadry. Jeżeli chcemy podnieść teraz rękawicę i mierzyć się z Olimpią Zambrów, no to takie korekty w składzie, wzmocnienia są potrzebne.

      2021-11-25 Łukasz Uściłowski o wzmocnieniu dużyny ŁKS Łomża

Władze klubu nie chcą mówić jeszcze o konkretnych nazwiskach, ale mają na swoim radarze kilku zawodników. Trener Tomasz Staniórski dodaje, że chodzi o zawodników grających w defensywie:

– Musimy stworzyć jakby ciut więcej tej rywalizacji i przede wszystkim do tej formacji rozglądamy się za zawodnikami. Ważne tu jest też, żeby zawodnik który przychodzi do ŁKSu, jakby chciał coś jeszcze w tej piłce osiągnąć, tak bo też są zawodnicy, którzy mówię, że różne sytuacja przerabialiśmy i nie są w stanie trenować ileś tam razy, czy różne inne uwarunkowania. Tutaj nam też jest potrzebny też zawodnik mentalnie przygotowany, żeby jeszcze coś w piłce osiągnąć, pograć, coś dla drużyny zrobić pozytywnego. Także to jest też mega ważne. 

      2021-11-25 Tomasz Staniórski o wzmocnieniu dużyny ŁKS Łomża

Przerwę zimową ŁKS spędzi, jaki wicelider IV ligi, a do grania wróci wiosną przyszłego roku.

jt

Hits: 40

Autor P. G.

2021-11-25

Więcej informacji z tej kategorii