Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Piłka nożna: Kolejny wygrany mecz ŁKSu

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

ŁKS Łomża wygrał 9:0 na własnym stadionie z Cresovią Siemiatycze w trzeciej kolejce Keeza czwartej ligi. – Zespół zagrał bardzo dobre spotkanie i oceniam je pozytywnie – mówił trener gospodarzy, Tomasz Staniórski:

– Wygraliśmy wysoko, pewnie, w dobrym stylu. No na pewno przeciwnik i warunki, które nam postawił nie były jakieś wymagające. Stąd też tak wysoki wynik, ale z drugiej strony tez trzeba patrzeć na to, że zespół zagrał dobre zawody, dużo sytuacji, dużo fajnych akcji i na zero z tyłu. 

      2021-08-30 Tomasz Staniórski o wygranym meczu ŁKSu 1

ŁKS z dorobkiem sześciu punktów zajmuje piąte miejsce w tabeli. Podopieczni Tomasza Staniórskiego łącznie strzelili 15 bramek, a stracili 5:

– Mimo, że strzelamy dużo bramek to też z Zambrowem straciliśmy trzy. Także i nad defensywą, i nad ofensywą ten zespół cały czas jest rozwojowy. Jest w trakcie budowy, także trzeba nad całokształtem cały czas pracować. Cały czas dążyć jakby do doskonałości, że tak powiem. 

      2021-08-30 Tomasz Staniórski o wygranym meczu ŁKSu 2

W następnej serii gier ŁKS zagra na wyjeździe z Promieniem Mońki. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na sobotę, 4 września na godzinę 16:00.

kr

Hits: 36

Autor P. G.

2021-08-30

Więcej informacji z tej kategorii