Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Piłka nożna. ŁKS Łomża podejmie Wissę Szczuczyn

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Na swoim stadionie, ale w roli gości zagrają jutro zawodnicy ŁKSu Łomża. Łomżyński klub zmierzy się z Wissą Szczuczyn w ramach rozgrywek 25-ej kolejki IV ligi. Skąd taka zmiana?

O tym prezes ŁKSu Łomża, Łukasz Uściłowski:

– Mecz pierwotnie miał odbyć się na boisku drużyny ze Szczuczyna, czyli w Ełku, ponieważ tam grają w związku z modernizacją swojego obiektu. Natomiast na wniosek Wissy mecz ten został przeniesiony do Łomży i będzie rozegrany na płycie głównej stadionu miejskiego. Gospodarzem będzie zespół Wissa Szczuczyn. 

      2021-04-30 Łukasz Uściłowski o meczu ŁKS 1

Gra na własnym obiekcie będzie przewagą ŁKSu w tym nietypowym spotkaniu:

– Na pewno zawsze ten atut własnego boiska pomaga i myślę, że tak będzie także w tym spotkaniu, ponieważ ciężar gatunkowy tego meczu jest znowu bardzo wysoki. Także mamy nadzieję, że pomoże nam to w odniesieniu zwycięstwa i w zainkasowaniu bardzo ważnych 3 punktów. 

      2021-04-30 Łukasz Uściłowski o meczu ŁKS 2

Łomżyński klub zajmuje obecnie czwarte miejsce i ma na swoim koncie 47 punktów. W chwili obecnej traci do lidera, Wissy Szczuczyn, 10 oczek, ale z zastrzeżeniem, że łomżyński klub ma dwa spotkania rozegrane mniej. Początek meczu jutro (1.05) o godzinie 17.

jt

Hits: 40

Autor P. G.

2021-04-30

Więcej informacji z tej kategorii