Piłka nożna: Olimpia Zambrów pokonała Tur Bielsk Podlaski

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Olimpia Zambrów wygrała 7:1 (2:0) z Turem Bielsk Podlaski w 2. kolejce Keeza 4.ligi. Zwycięstwo pozwoliło Olimpii awansować na pierwsze miejsce w tabeli.

Wynik spotkania w 11. minucie otworzył Bartosz Ciborowski, który trafił do siatki rywala strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Tuż przed przerwą rezultat na 2:0 podwyższył Kamil Zalewski, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Po zmianie stron do siatki gości dwukrotnie trafili Kamil Zalewski i Rafał Kalinowski. Czwarta bramka dla gospodarzy padła po samobójczym trafieniu Pawła Łochnickiego. Tur Bielsk Podlaski zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. W 56. minucie Patryk Niemczynowicz pewnym strzałem z linii pola karnego pokonał Bartosza Gralika.