Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Piłka nożna. Wissa Szczuczyn pokonała ŁKS Łomża

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Oddalają się marzenia graczy i kibiców ŁKS Łomża o awansie do trzeciej ligi. W miniony weekend Biało-Czerwoni polegli 2:0 w spotkaniu z Wissą Szczuczyn. Dodatkowo zawodnicy ŁKSu kończyli mecz w ośmiu, ponieważ trzech zawodników otrzymało czerwone kartki.

– To porażka jest rozczarowujące, ale trzeba przyjąć ją na klatę – mówi dosadnie prezes klubu, Łukasz Uściłowski.Widać, że nie jesteśmy jeszcze na tyle mocnym zespołem, żeby włączyć się w walkę o awans w tym sezonie. Ja bym tonował tutaj nastroje, gdzieś pogrzebowym, negatywnym. Myślę, że przed tym zespołem, po oczywiście dokonaniu korekt i analizy po zakończeniu tego sezonu.  Jeszcze duże pasmo dobrych spotkań i sukcesów. 

      2021-05-04 Łukasz Uściłowskiej o przegarnym meczu ŁKSu

W tej chwili ŁKS traci do lidera, Wissy Szczuczyn, 13 punktów. Biało-Czerwonym do rozegrania pozostało 12 spotkań w ramach rozgrywek IV ligi. Pierwsza szansa do rehabilitacji już jutro (5.05.). ŁKS podejmie u siebie Spartę Augustów w zaległym spotkaniu 24. kolejki.

jt

Hits: 41

Autor P. G.

2021-05-04

Więcej informacji z tej kategorii

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Cztery uratowane życia, 654 starsze osoby otoczone zdalną opieką – to obecny bilans pilotażowego programu teleopieki w...