Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Piłka nożna: Wyjazdowe zwycięstwo ŁKS Łomża

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Pierwsze trzy punkty w nowym sezonie zdobył ŁKS Łomża. Biało-czerwoni pokonali w miniony weekend, na wyjeździe Krypniankę Krypno 5:2. Tego drużyna potrzebowała po porażce z Olimpią Zambrów w pierwszej kolejce – ocenia prezes klubu, Łukasz Uściłowski:

– Już po godzinie gry prowadziliśmy 5 do 0, więc kontrolowaliśmy od początku przebieg spotkania. Później chwilka rozluźnienia, niestety rywal zdobył dwie bramki i zmniejszył rozmiary porażki. Natomiast no cieszy to, że zagraliśmy skutecznie w ofensywie i to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami. Cieszy także to, że po tej czarnej serii, jeżeli chodzi o rzuty karne z poprzedniego sezonu przełamaliśmy się i pierwsze rzuty karne w nowym sezonie zostały pewnie wykorzystane przez Daniela Kacprzyka. 

      2021-08-23 Łukasz Uściłowski o wygranym meczu ŁKSu 1

Swoją pierwszą, historyczną wygraną zanotowała także druga drużyna ŁKSu:

– ŁKS 2 pokonał w rundzie wstępnej Okręgowego Pucharu Polski Kosara Nurzec 5:0. Warto podkreślić, że drugi zespół ŁKSu złożony jest z zawodników z rocznika 2004 i 2005. Także wielkie brawa dla naszych młodych chłopców za to, że pewnie pokonali swojego pierwszego rywala. 

      2021-08-23 Łukasz Uściłowski o wygranym meczu ŁKSu 2

Kolejne spotkanie ŁKS rozegra w najbliższą niedzielę. Rywalem podopiecznych Tomasza Staniórskiego będzie Cresovia Siemiatycze. Początek spotkania o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Łomży.

Wyniki 2. kolejki:
Krypnianka Krypno – ŁKS Łomża 2:5
Olimpia Zambrów – Tur Bielsk Podlaski 7:1
Cresovia Siemiatycze – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:4
Warmia Grajewo – KS Wasilków 2:1
Promień Mońki – Czarni Czarna Białostocka 3:1
Orzeł Kolno – KS Grabówka 1:3
Sparta Szepietowo – Hetman Białystok 3:0
MOSP Białystok – KS Michałowo 1:3

jt

Hits: 24

Autor P. G.

2021-08-23

Więcej informacji z tej kategorii