Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Region: Nadzieja nie gaśnie – wciąż szukają 17-letniego Jakuba

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

W czwartek, 6 stycznia, odbyła się kolejna akcja poszukiwawcza zaginionego w grudniu Jakuba Szerszniewa. Od jego zaginięcia mija już 9 doba.

Kolejny dzień nie przyniósł zamierzonych efektów poszukiwań Jakuba. W ostatniej akcji poszukiwawczej, której inicjatorem był Marcin Grodzki 200 osób ponownie przeszukiwało do tej pory nieprzeczesane tereny. Były to służby, ale i osoby prywatne.

Głos zabrała też rodzina:

Kochani, jesteśmy rodzicami Jakuba. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za wasz dar serca. Dziękujemy Policji, Wojsku, Straży Pożarnej, druhom OSP, ratownikom WOPR, Straży Leśnej, Wójtowi Gminy Łomża, Agencji detektywistycznej z Gdańska, Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej Legii Akademickiej z psem Szarikiem z Lublina. Dziękujemy również Marcinowi Grodzkiemu, anonimowym firmom, wolontariuszom, którzy pomagali swym sprzętem. Dziękujemy wszystkim, którzy poruszali się pieszo nie zważając na pogodę i pomagali w poszukiwaniu naszego syna. Chcemy Was zapewnić, że nie poddamy się i w dalszym ciągu będziemy poszukiwać. Wierzymy, że odnajdzie się cały i zdrowy.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji – pod numerem telefonu 47 717 1212 lub alarmowym 112. Policjanci sprawdzają szczegółowo każdą przekazaną informację.

kl/fot. GR Nadzieja

Hits: 38

Autor P. G.

2022-01-07

Więcej informacji z tej kategorii