Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Region: XVIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej “Hosanna Festiwal”

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Wielkimi krokami zbliża się już XXVIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 września br. w Siedlcach.

Nadszedł moment na ogłoszenie Gwiazd Wieczoru – w sobotę na festiwalowej scenie zaśpiewają Młode Koty! To hip-hopowy zespół chrześcijański. Oprócz koncertów prowadzą również rekolekcje i profilaktykę w szkołach. Tak o sobie piszą: “Przyznajemy się do Jezusa, co więcej chcemy Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach takich jak “Sex, drugs & Rock’n Roll”, głosimy dobrą nowinę wśród młodzieży! Świadomi swojej słabości, oddajemy się w ręce Tego, który może wszystko!”.

Niedzielny wieczór będzie równie ciekawy- na festiwalowej scenie pojawi się Armia Dzieci – kiedy pojawiają się na scenie, życie nabiera kolorów i cały świat zaczyna wirować. To wszystko za sprawą kolorowych koszulek, trampek i grupy tanecznej, która sprawia, że chcesz tańczyć razem z nimi. Całość staje się jeszcze bardziej atrakcyjna przy dźwiękach muzyki płynącej ze sceny. Profesjonalny sprzęt, kreatywni muzycy i wykształceni wokaliści tworzą coś, czemu umniejszylibyśmy nazywając to po prostu aranżem. Zespół chrześcijański Armia Dzieci zdobywał to latami pod okiem znamienitych muzyków.

Zgłoszenia trwają tylko do najbliższej niedzieli, tj. 29 sierpnia, dlatego to już ostatni moment na przesłanie nagrań. Jedno jest pewne – będzie się działo!

Wszelkie bieżące informacje są podawane w mediach społecznościowych festiwalu:

Hits: 37

Autor P. G.

2021-08-27

Więcej informacji z tej kategorii

Łomża: rusza sezon grzewczy

Łomża: rusza sezon grzewczy

W Łomży rusza sezon grzewczy, a to znak, że jesień jest już za rogiem. Od dzisiaj mieszkańcy Łomżyńskiej Spółdzielni...

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

W niedzielne południe - 19 września 2021 r. w kościele pw. Matki Bożej Królowej Męczenników w Radulach odbyły się...