Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Tykocin: Filmowy weekend w Kinie Hetman

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Szukasz kameralnego kina z duszą? Takim miejscem jest Kino Hetman w Tykocinie, które zaprasza w swoje progi wszystkich kinomanów. W ten weekend można zobaczyć następujące filmy:

“Lena i śnieżek” – Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Bardzo szybo zaprzyjaźnia się ze zwierzątkiem i próbuje chronić go przed ludźmi, którzy go szukają.

„Każdy wie lepiej” – To pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”… ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Filmy zostaną wyświetlone w dniach 5-7 sierpnia o godz. 15 i 18. Szczegóły oraz bilety są na stronie kinohetman.pl

pg

Autor M. Sz.

2022-08-04

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...