Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Warsztaty „Tato & Córka” – czas budowania relacji

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Na warsztaty organizatorzy zapraszają ojców ze swoimi córkami. Mają one na celu wzmocnienie i pogłębienie więzi między ojcem a dorastającą córką oraz zaangażowanie w budowanie wzajemnej relacji opartej na akceptacji, otwartości i docenieniu. Obecnie młode kobiety spotykają się z coraz bardziej skomplikowanym i poranionym światem. Szereg prowadzonych badań potwierdza, że córki mające dobry kontakt z ojcem znacznie lepiej radzą sobie w szkole, w pracy, w relacjach interpersonalnych.

Warsztaty „Tato & Córka” to szczególny czas, kiedy ojcowie i córki mogą sobie nawzajem powiedzieć o ważnych rzeczach, o których łatwo nie przychodzi mówić na co dzień, w wirze obowiązków. Z pewnością będzie to wyjątkowy czas na dialog, gdy córka z dziewczynki staje się kobietą. Udział w warsztatach pozwala odkryć mocne i słabe strony relacji, przełamać stereotypy i znaleźć nowy język komunikacji i porozumienia. Jest równie wspaniałym sposobem na spędzenia czasu we dwoje oraz wzajemnego docenienia siebie. Ten dzień może być wyjątkowym prezentem ojca dla córki oraz córki dla swego taty – mówi Łukaszem Wachowskim z tato.net.

O tym, czy warto wziąć udział w warsztatach, mówią same za siebie wypowiedzi uczestników:

„Spędzam niewiele czasu sam na sam z moim tatą. Nigdy wcześniej nie miałam sposobności, by porozmawiać z nim o naszej relacji. Było to odkrywcze spotkanie”; „Teraz ona wie, jak bardzo jest dla mnie ważna i jak bardzo ją kocham”; „Cieszę się, bo dzięki temu spotkaniu wiem, że mój tata naprawdę mnie kocha. Powiedzieliśmy sobie szczerze o naszych uczuciach, czego nigdy w życiu jeszcze nie robiliśmy. Przełamaliśmy strach w pytaniach i odpowiedziach”.

W konferencji uczestniczą duety tato & córka (ojciec zabiera jedną córkę). Wiek córki: 13+ (gimnazjum, liceum, studia).

Data i miejsce warsztatów: sobota 4 lipca br.,  Dworek Narwiański w Jeńkach k. Białegostoku. Zapisy na stronie tato.net

JE

[related limit=”5″]

Autor M. Sz.

2020-06-25

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...