Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Domowy Kościół organizuje spotkanie dla par animatorskich

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Dziś (07.10.) w parafii pw. świętego Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem zostanie przeprowadzony dzień skupienia dla par animatorskich Domowego Kościoła.

Spotkanie przewidziane jest dla osób z rejonu Wysokie Mazowieckie. O przebiegu wydarzenia mówi Joanna Dudzińska, z pary diecezjalnej wspólnoty:

Zaczynamy o 10.00 modlitwą, zawiązaniem wspólnoty, czyli takim zapoznaniem. Później będzie konferencja, wspólne dzielenie się radościami i trudnościami, a około 13.30 będzie Msza święta, którą zakończymy dzień skupienia.

      2023-10-06 Joanna Dudzińska o przebiegu wydarzenia

Joanna Dudzińska dodaje, że uczestnicy spotkania mają wspólny cel:

-Motywem przewodnim jest hasło roku, które w tym roku w Ruchu Światło-Życie jest “Kościół żywy”. W spotkaniu uczestniczą te małżeństwa, które w bieżącym roku będą animatorami kręgu. Od jakiegoś czasu organizujemy takie spotkania, które są taką pomocą, wsparciem, podczas których odnosimy się do Pana Boga, prosimy Go o błogosławieństwo i o pomoc w całym roku formacyjnym.

      2023-10-06 Joanna Dudzińska o spotkaniu i uczestnikach

Pary animatorskie zmieniają się każdego roku, a spotkanie poprowadzi moderator diecezjalny Domowego Kościoła, ksiądz Łukasz Andrzejczyk.

Autor M. D.

2023-10-06

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...