Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Dzień Kobiet z Duszpasterstwem Kobiet Diecezji Łomżyńskiej

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

“Od uśpienia do rozkwitu” – pod takim hasłem Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Łomżyńskiej organizuje Dzień Kobiet. Wszystkie kobiety mogą czuć się zaproszone.

Wydarzenie rozpocznie się o 10 Mszą Świętą w Parafii pw. św. Brunona z Kwerfurtu w Łomży a później odbędzie się część konferencyjna w Restauracji Spokojna. – Na części konferencyjnej wystąpią dwie prelegentki, pani Mira Jankowska doktor nauk teologicznych. Osoba, która napisała nie jeden program rozwoju osobistego kobiet. Drugą prelegentką będzie pani Helena Rospondek autorka książki “O co chodzi w byciu człowiekiem”. Zajmująca się antropologią i poruszająca z bardzo ciekawej strony temat kobiecości – dodaje jedna z organizatorek wydarzenia Anna Leszczewska.

      2023-02-20 Anna Leszczewska

Anna Leszczewska mówi, że ten dzień będzie spędzony w gronie kobiet pod okiem Pana Boga. – Chcemy aby wydarzenie Diecezjalnego Dnia Kobiet jednoczyło kościół, poruszyło temat kobiecości i zadania kobiet w kościele. Liczymy  na obecność jak największej grupy kobiet z różnych miejsc naszej diecezji aby razem świętować i rozmawiać o ważnych tematach – podkreśla Anna Leszczewska z Duszpasterstwa Kobiet Diecezji Łomżyńskiej.

      2023-02-20 Anna Leszczewska o Dniu Kobiet

Wydarzenie odbędzie się 11 marca. Na część konferencyjną obowiązują zapisy do 28 lutego. Zgłaszać się można na adres duszpasterstwokobietlomza@gmail.com.

 

fot/ Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Łomżyńskiej

 

 

Autor

2023-02-21

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 6 czerwca

Słowo Życia: 6 czerwca

WTOREK DZIEWIĄTEGO TYGODNIA OKRESU ZWYKŁEGO   Mk 12, 13-17 Uczeni w Piśmie i starsi posłali do Jezusa kilku...