Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Msza Św. “Żar ognia- zakochani u świętego Walentego”

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

“Żar ognia- zakochani u świętego Walentego”- pod takim hasłem odbyła się wczoraj (11.02) u sióstr Panien Benedyktynek uroczysta Msza Święta w intencji zakochanych.

“Przez całe życie szukajcie prawdziwej miłości, której źródłem jest Jezus Chrystus”- skierował swoje słowa do narzeczonych i małżonków biskup diecezji łomżyńskiej- ks. Janusz Stepnowski.

-Wy drodzy narzeczeni jesteście na samym początku drogi poszukiwania. Pan Bóg w pewnym momencie waszego życia postawił was na swej drodze, a między wami narodziło się uczucie. Miłość, za którą staracie się iść, a to nie tylko emocje, to także poświęcenie dla drugiego człowieka. Chrystus ukazał do czego prowadzi miłość do drugiego człowieka, aż do Krzyża. Wy, małżonkowie od lat przeżyliście różne momenty, kryzysy i upadki, ale podnieśliście się z nich, mieliście świadomość, że miłość jest łaską, której źródło jest w Jezusie Chrystusie. 

      2024-02-12 ks. bp Janusz Stepnowski

Narzeczeni otrzymali szczególne błogosławieństwo, a małżonkowie odnowili przyrzeczenia małżeńskie. Wszyscy obecni odebrali specjalnie przygotowaną “walentynkę” od Sióstr Benedyktynek.

Autor W M

2024-02-12

Więcej informacji z tej kategorii

GD: Andrzej Duda, Burmistrz Kolna

GD: Andrzej Duda, Burmistrz Kolna

Rozpoczęta budowa obwodnicy, podwyżki cen energii, a także temat darmowego bezpłatnego transportu dla seniorów - to...