Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Niedzielny wieczór uwielbienia u św. Brunona w Łomży

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Zbliżające wakacje to dobry czas na podsumowanie i dziękczynienie za kończący się rok formacyjny i szkolny. Dlatego pragniemy z głębi serc uwielbiać Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Chcemy trwać w Jego obecności, adorować Go i przynosić Mu wszystko co nosimy w sercach, także naszą obecną sytuację i niepewność przyszłości. W szczególny sposób będziemy modlić się, za wstawiennictwem Naszej Matki i Królowej, najlepszej Wychowawczyni powołań, by wyprosiła u swego Syna Dobrego Pasterza, nowe i święte powołania do służby w Kościele.

Spotykaliśmy się co tydzień o godzinie 20.00, w gronie łomżyńskiej młodzieży na ostatniej Mszy Świętej w naszym mieście. Rozważając Słowo Boże i przyjmując komunię świętą zbliżaliśmy się do Chrystusa mimo trudności pojawiających się w tym roku. Chcemy teraz zaprosić do wspólnego uwielbienia wszystkich, którzy chcą odnowić swoją relację z Bogiem.

Serdecznie zapraszamy na czerwcowy wieczór uwielbienia, który odbędzie się w niedzielę 20 czerwca, po Mszy Świętej o godzinie 20.00 w kościele pw. św. Brunona w Łomży. Zachęcamy do modlitwy poprzez transmisje on-line, na naszym kanale parafialnym na YouTube. Wierzymy głęboko, że nasz Pan, pokazując swoje rany, w których odkrywamy nasze własne i całej ludzkości, chce przychodzić ze swoim pokojem i radością, posyłać nas i obdarzać swoim Duchem, gdziekolwiek nie będziemy. Tylko przed zamkniętymi drzwiami serca zatrzyma się z szacunku dla naszej wolności
Wspólnym uwielbienie poprowadzi nas Wspólnota Juda oraz Kapucyński Zespół Uwielbienia.

ks. Sebastian Urbański

Autor J. E.

2021-06-18

Więcej informacji z tej kategorii

Wiara: Jutro Godzina Łaski

Wiara: Jutro Godzina Łaski

Jutro między godziną 12.00 a 13.00 zapraszamy do Kościołów na nabożeństwo Godziny Łaski. To niezwykły czas, o który...

Słowo Życia: 7 grudnia

Słowo Życia: 7 grudnia

ŚRODA DRUGIEGO TYGODNIA ADWENTU Mt 11, 28-30 Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy...