Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Ostrołęcka parafia zaprasza na Zimowe Warsztaty w Klasztorze

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Parafia pw. Świętego Antoniego Padewskiego w Ostrołęce organizuje dla najmłodszych Zimowe Warsztaty w Klasztorze. W programie spotkania będzie między innymi Msza święta i zwiedzanie łomżyńskiego seminarium.

Nie zabraknie modlitwy, ale także świetnej zabawy zaprasza ksiądz Serafin Kaliszewski, pełniący rolę pomocy duszpasterskiej:

-Poznamy Papieża Franciszka, bo będą puszczane krótkie filmiki dotyczące jego życia. Na miejscu będą także zabawy, warsztaty muzyczne i tworzenie rękodzieła, czyli tak zwanych aniołków. Pierwszego dnia będzie jeszcze wiele atrakcji, która na pewno spodobają się dzieciom.

      2024-01-23 Ksiądz Serafin Kaliszewski o pierwszym dniu

Ksiądz Serafin dodaje, że drugiego dnia na uczestników czeka zwiedzanie nie znanych dotąd miejsc:

Mamy przewidziane tutaj odwiedzenie Wyższego Seminarium Duchownego im. Papieża Jana Pawła II, zwiedzanie katedry świętego Michała Archanioła i z pewnością dowiemy się od kleryków czym jest powołanie. Myślę, że to jest też istotne dla dzieci, bo na co dzień nie mają z tym styczności.

      2024-01-23 Ksiądz Serafin Kaliszewski o drugim dniu

W programie jest również wizyta w Radio Nadzieja. Zimowe ferie z parafią pw. Świętego Antoniego Padewskiego skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 15 lat i odbędą się 26 i 27 stycznia. . Zapisy jeszcze trwają.

Autor M.D.

2024-01-23

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...