Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Łomży zaprasza dzieci na pólkolonie

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Nocowanie pod namiotami, ognisko, spotkanie w stadninie koni czy warsztaty z tworzenia świec – to tylko niektóre atrakcje podczas półkolonii, które organizuje parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Łomży.

To już druga edycja, gdzie najmłodsi mogą spędzić wakacyjny czas w aktywny sposób, zdobywając przy tym nowe doświadczenia. Jesteśmy zaskoczeni zainteresowaniem- mówi ks. Andrzej Popielski, proboszcz parafii:

-W ubiegłym roku zrobiliśmy próbę, czy dzieci i młodzież będą chciały odpoczywać pod namiotem. Cieszyło się to wielką popularnością, a obecnie mamy zapisanych już 25 uczestników. Główną bazą jest plac przy parafii św. Andrzeja Boboli, gdzie zapewniamy nocleg pod namiotami. Należy zabrać ze sobą karimatę, śpiwór, środki higieniczne, ciepłe ubrania, ponieważ w nocy może być chłodniej. 

      2024-06-19 ks. Andrzej Popielski

Nocowanie pod namiotem to niejedyna atrakcja półkolonii:

-Będzie spotkanie z policją, mamy nadzieję, że w piątek udamy się do stadniny koni, zaplanowaliśmy również ognisko, nocne podchody, aby te spotkanie pod namiotem przeżyć jak najlepiej. 

      2024-06-19 ks. Andrzej Popielski o półkoloniach

Półkolonie rozpoczną się 27 czerwca i potrwają trzy dni. Po szczegóły warto kontaktować się z proboszczem, bądź wikariuszami parafii.

Autor W M

2024-06-19

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...