Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Pielgrzymka do św. Józefa z Krysiak do Myszyńca

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Wierni z parafii Krysiaki zawierzą swoje rodziny opiece św. Józefa, chcą też modlić się w intencji dzieci i o przemianę własnego życia. Formą w której to uczynią jest piesza pielgrzymka do św. Józefa w dniu jego wspomnienia 1 maja.

Będziemy pielgrzymować z parafii Krysiaki do kościoła stacyjnego Bazyliki Mniejszej w Myszyńcu. Podczas tej pielgrzymki będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Józefa w różnych naszych potrzebach. W intencji naszych rodzin, różnych trudności, które rodziny przeżywają, przede wszystkim zaś ojców, którzy są filarami rodziny – mówi ks. Artur Rostkowski proboszcz parafii w Krysiakach.

Wyjście pielgrzymki zaplanowano 1 maja o godz. 9.00 z przed kościoła w Krysiakach.

Pielgrzymka będzie trwała około dwóch godzin, do przejścia około 11 km. Będziemy szli drogą przez miejscowości Wolkowe i Myszyniec Stary. W połowie trasy w miejscowości Wolkowe zrobimy sobie odpoczynek. Planujemy dojść do Myszyńca około godz. 11.30 by o 12.00 sprawować mszę św. w intencjach pielgrzymów – dodaje ks. Artur Rostkowski.

Pielgrzymka odbędzie w reżimie sanitarnym.

 

Hits: 92

Autor J. E.

2021-04-28

Więcej informacji z tej kategorii

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Cztery uratowane życia, 654 starsze osoby otoczone zdalną opieką – to obecny bilans pilotażowego programu teleopieki w...