Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym w Parafii św. Brunona w Łomży

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym, to podstawowe rekolekcje wprowadzające w formację Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym.

Udział w nich mogą wziąć osoby, które ukończyły 17 roku życia. W parafii Świętego Brunona w Łomży rozpoczną się 5 października.

-Może komuś wydaje się, że nie zna, albo za mało zna Pana Boga, stracił sens życia lub pogubił się w nim, to do takich osób są skierowane rekolekcje. Wprowadzają one w pogłębione życie duchowe, od tych rekolekcji zaczyna się droga formacji, jeśli ktoś po rekolekcjach chciałby dołączyć, to ma taką możliwość dalej formować się we wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym – mówi proboszcz Parafii, ks. Dariusz Nagórski.

      2023-09-25 ks. Dariusz Nagórski

Proboszcz dodaje, że obecnie życie bez wiary jest bardzo trudne.

-Rekolekcje mają prowadzić do oddania swojego życia Chrystusowi, podjęcia decyzji do życia wiarą. Dlatego warto w nich uczestniczyć, bo wiara nadaje sens naszemu życiu, a Pan Bóg jest dawcą i sensem życia. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to mam nadzieję, że będzie mógł odkryć pewne treści, które dadzą odpowiedzi na wiele pytań, które w sercu nosimy.

      2023-09-25 ks. Dariusz Nagórski o rekolekcjach

Rekolekcje będą trwały od 5 października przez 10 tygodni, w każdy czwartek. Rozpoczynać będą się od Mszy Świętej o godzinie 18.00.

Autor W M

2023-09-25

Więcej informacji z tej kategorii