Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Rekolekcje Wielkopostne w Radiu Nadzieja

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Na początku Wielkiego Tygodnia, czyli trzeciego, czwartego i piątego kwietnia wyemitujemy dla państwa rekolekcje Wielkopostne.

O charakterze spotkań mówi prowadzący, biblista i wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży, Ksiądz prałat doktor Zbigniew Skuza:

Szczęść Boże, drodzy Radiosłuchacze zapraszam Was serdecznie na rekolekcje Wielkopostne, które odbędą się w Radiu Nadzieja w Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek i w Wielką Środę. Te rekolekcje wprowadzają nas bezpośrednio w atmosferę Wielkiego Tygodnia, medytację Męki Pańskiej pozwalają nam zatrzymać się nad Męką Pana Jezusa, ale też nad aspektami naszego życia. Motywem przewodnim tych rekolekcji będą pieśni Sługi Pańskiego, które znajdujemy w Księdze proroka Izajasza, a które będą czytane zawsze w Liturgii podczas Mszy świętej jako pierwsze czytanie.

      2023-03-28 Ksiądz prałat doktor Zbigniew Skuza o rekolekcjach 1

Prowadzić nas będzie Słowo Boże dodaje duszpasterz:

Te pieśni będą motywem przewodnim, a tytuł naszych rekolekcji jest zaczerpnięty z czwartej pieśni Sługi Pańskiego i brzmi następująco: “On dźwigał nasze boleści”. To Izajasz rozdział pięćdziesiąty trzeci werset czwarty. Te słowa będą nas prowadziły przez te kolejne trzy dni naszej medytacji nad Męką Pana Jezusa. Bardzo serdecznie zapraszam. Szczęść Boże.

      2023-03-28 Ksiądz prałat doktor Zbigniew Skuza o rekolekcjach 2

Na radiowe rekolekcje zapraszamy o godzinie 12:15.

Autor M. D.

2023-03-28

Więcej informacji z tej kategorii