Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Zakochani u Św. Walentego 12 lutego w Łomży

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Msza Święta z błogosławieństwem narzeczonych i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w Łomży.

Wydarzenie odbędzie się w Klasztorze Mniszek Benedyktynek Opactwa p.w. Trójcy Przenajświętszej.

Na to wydarzenie zaprasza Diecezjalny Duszpasterz Rodzin, Ksiądz Jacek Kotowski:

-Zapraszamy i narzeczonych i myślących o miłości i małżonków na taką Mszę Świętą, gdzie błogosławimy pierścionki narzeczonym, gdzie oni otrzymują specjalne błogosławieństwo od Księdza Biskupa, gdzie dostają egzemplarz Pisma Świętego do czytania, bo tam jest recepta na szczęśliwą miłość, ale też Siostry wszystkim uczestnikom dają walentynkę zza krat, czyli można podejść do Sióstr zobaczyć jak żyją tam po drugiej stronie z Oblubieńcem i dostają od Sióstr zawsze jakiś drobiazg właśnie w walentynki.

      2023-01-26 Ksiądz Jacek Kotowski o zakochanych 1

Małżonkowie też są mile widziani dodaje Duszpasterz:

-Małżonkowie, którzy też przyjdą i ich też zapraszamy, nie zależnie ile mają stażu, odnawiają swoje przyrzeczenia małżeńskie, czyli wracają do momentu, kiedy między nimi się wszystko zaczęło i patrzą czy nie jak kochają się jak kiedyś, tylko sprawdzają czy kochają się mocniej niż w dniu ślubu, bo o to chodzi w duchowości małżeńskiej.

      2023-01-26 Ksiądz Jacek Kotowski o zakochanych 2

Błogosławieństwa udziela zwykle biskup diecezji łomżyńskiej, Janusz Stepnowski. Zapraszamy już 12 lutego o godzinie 17:00.

Więcej o przygotowaniu do ślubu w audycji “Rozmowy o Kościele” dziś o 15:15, a całe nagranie umieścimy na stronie Radia Nadzieja w zakładce Audycje.

Autor M.D.

2023-01-26

Więcej informacji z tej kategorii