Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Zmarł Ks. Jan Grochowski

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Ksiądz Kanonik Jan Grochowski odszedł do Pana w dniu 26 lipca 2021 r. w wieku 87 lat, w kapłaństwie 63 lata, emerytowany kapłan Diecezji Łomżyńskiej, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Kuziach (1974-1989), proboszcz parafii pw. św. Anny w Radziłowie (1989-2006).

Uroczystości pogrzebowe pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego odbędą się w następującym porządku:

Dnia 31 lipca br. (sobota) o godz. 10.00 Msza św. żałobna w kościele parafialnym w Piątnicy. Po Mszy św. przewiezienie trumny z ciałem zmarłego Kapłana do kościoła parafialnego w Płonce Kościelnej, gdzie o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa.

Po Mszy św. pogrzebowej trumna z ciałem śp. ks. kan. Jana Grochowskiego zostanie złożona do grobu rodzinnego na cmentarzu parafialnym w Płonce Kościelnej.

Przypominamy, że zgodnie z tradycją, każdy kapłan Diecezji Łomżyńskiej jest zobowiązany odprawić Mszę Świętą za zmarłego duchownego.

Śp. Księdza Kanonika Jana Grochowskiego polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy kapłanów oraz wiernych o modlitwę w Jego intencji.

„Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…”

Hits: 323

Autor J. T.

2021-07-26

Więcej informacji z tej kategorii

Łomża: rusza sezon grzewczy

Łomża: rusza sezon grzewczy

W Łomży rusza sezon grzewczy, a to znak, że jesień jest już za rogiem. Od dzisiaj mieszkańcy Łomżyńskiej Spółdzielni...

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

W niedzielne południe - 19 września 2021 r. w kościele pw. Matki Bożej Królowej Męczenników w Radulach odbyły się...