Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wysokie Mazowieckie: Kolejna odsłona Samorządowych Przygód z Nauką

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Wysokie Mazowieckie to kolejne miasto, które gościło u siebie Festyn “Samorządowe Przygody z Nauką”. Wydarzenie stało się też okazją do rozwiązania konkursu na logo oraz hasło promujące miasto. 

“Wysokie Mazowieckie rozwija skrzydła” to nowe hasło promujące miasto. Rozwiązanie konkursu na hasło i logo otworzyło Festyn “Samorządowe Przygody z Nauką” w Wysokiem Mazowieckiem. Samorządowe Zabawy z Nauką to cykl festynów organizowanych przez Łomżyńskie Forum Samorządowe i Wyższą Szkołę Agrobiznesu. Poprzez taką formę organizatorzy chcą popularyzować naukę.

– Trzeba podkreślać takie inicjatywy – mówił burmistrz miasta Jarosław Siekierko:

– Mamy okres wakacji, też trochę może tej młodzieży nie ma, ale rozrywka powinna być łączona z nauką.  I w tym przypadku tak jest. 

      2021-08-23 Jarosław Siekierko o pikniku

Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji. W programie zabawy były m.in. występy artystyczne czy wykłady naukowe zorganizowane przez przedstawicieli Wyższej Szkoły Agrobiznesu.

– Po raz kolejny my, czyli wykładowcy Wyższej Szkoły Agrobiznesu gościmy na pikniku, czyli na Samorządowych Przygodach z Nauką. Przyjechaliśmy z dosyć ciekawymi tematami, między innymi “Elektryk – zawód przyszłości”, social media, eksperymenty budowlane oraz przygody z informatyką, czy programowanie robotów – powiedziała Natalia Złotkowska z Wyższej Szkoły Agrobiznesu.

      2021-08-23 Natalia Złotkowska o pikniku

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

kr

Hits: 36

Autor P. G.

2021-08-22

Więcej informacji z tej kategorii

Łomża: rusza sezon grzewczy

Łomża: rusza sezon grzewczy

W Łomży rusza sezon grzewczy, a to znak, że jesień jest już za rogiem. Od dzisiaj mieszkańcy Łomżyńskiej Spółdzielni...

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

W niedzielne południe - 19 września 2021 r. w kościele pw. Matki Bożej Królowej Męczenników w Radulach odbyły się...