Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zambrów: Był poszukiwany. Wpadł, bo nie miał maseczki

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

53-letni mieszkaniec Zambrowa został zatrzymany przez policję. Powodem interwencji funkcjonariuszy, był brak maseczki. ale podczas kontroli okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez sąd, a do tego wsiadł za kierownicę samochodu mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. 

– Dzisiejszej nocy zambrowscy policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który przyjechał samochodem i wszedł na stację benzynową bez zasłoniętych ust i nosa. Chwilę później okazało, że 53-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Łomży. Mężczyzna ma do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości oraz 20 dni aresztu za popełnione wykroczenia – sierżant Marta Jabłońska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

To nie wszystko:

– Podczas sprawdzania w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mieszkaniec Zambrowa wsiadł za kierownicę skody pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Okazało się również, że jego samochód nie posiadał badań technicznych, jak i również obowiązkowego ubezpieczenia. 53-latek trafił już do aresztu, a jego samochód na strzeżony parking.

Za niestosowanie się do  zakazu sądowego grozi do lat 5 więzienia.

KPP Zambrów/red. pg

Hits: 21

Autor P. G.

2021-09-01

Więcej informacji z tej kategorii

Łomża: rusza sezon grzewczy

Łomża: rusza sezon grzewczy

W Łomży rusza sezon grzewczy, a to znak, że jesień jest już za rogiem. Od dzisiaj mieszkańcy Łomżyńskiej Spółdzielni...

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

W niedzielne południe - 19 września 2021 r. w kościele pw. Matki Bożej Królowej Męczenników w Radulach odbyły się...