Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zambrów: IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Wojowników Maryi

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Już w najbliższą sobotę (22.06) w Zambrowie na boisku zmierzą się Wojownicy Maryi podczas Ogólnopolskich Mistrzostw w Piłce Nożnej. W wydarzeniu udział wezmą uczestnicy m.in. z Kielc, Augustowa czy Krakowa, a także drużyna z Londynu.

Czekają nas prawdziwe sportowe emocje. To będzie także okazja do wspólnej integracji – zaprasza Kamil Kowalczyk, koordynator ruchu wojowników Maryi.

-Kibicować będą nam nasze całe rodziny, żony, dzieci, ale również mieszkańcy z okolic oraz Zambrowa. To wydarzenie typowo rodzinne, nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. 

      2024-06-19 Kamil Kowalczyk

Wojownicy Maryi dbają nie tylko o rozwój duchowy, ale również ten fizyczny – dodaje Kamil Kowalczyk:

-Jednym z naszych charyzmatów jest także dbanie o sferę ciała i bardzo popularną dyscypliną jest piłka nożna. Wielu naszych braci gra w piłkę nożną ze swoimi dziećmi. Powstał pomysł, aby bratersko zmierzyć się na murawie. Pomysł ten powstał kilka lat temu i chcemy to pielęgnować. 

      2024-06-19 Kamil Kowalczyk o charyzmacie

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 8:00 od Mszy św. pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego, Janusza Stepnowskiego w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Gra rozpocznie się o godz. 9.30 na stadionie Olimpii Zambrów.

Autor W M

2024-06-19

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...