Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zielone Podróże: Dostęp do rowerów miejskich w Łomży

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Niskoemisyjny transport: szansa czy zagrożenie? Samochód elektryczny czy spalinowy? Rower czy hulajnoga? Środki transportu a środowisko. Dobre praktyki i nowoczesne rozwiązania. Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w audycji “Zielone Podróże”. Audycje realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

W dzisiejszej (27.12.) audycji gościem Bartosza Święcińskiego był Mariusz Chrzanowski, Prezydent Miasta Łomży. Z rozmowy dowiemy się, od kiedy w mieście funkcjonuje system rowerów miejskich? Skąd zrodził się pomysł, aby wprowadzić rowery miejskie? Czy mieszkańcy chętnie korzystają z tej formy komunikacji?

Zapraszamy do wysłuchania:

      2023-12-27 ZIELONE PODRÓŻE - DOSTĘP DO ROWERÓW MIEJSKICH W ŁOMŻY

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

“Zielone Podróże” w środę o g. 10.30 na antenie Radia Nadzieja.

Autor W M

2023-12-27

Więcej informacji z tej kategorii