Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zielone Podróże: Infrastruktura dla ruchu rowerowego w województwie podlaskim

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Niskoemisyjny transport: szansa czy zagrożenie? Samochód elektryczny czy spalinowy? Rower czy hulajnoga? Środki transportu a środowisko. Dobre praktyki i nowoczesne rozwiązania. Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w audycji “Zielone Podróże”. Audycje realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

W dzisiejszej (20.12.) audycji gościem Anny Czytowskiej był Marek Olbryś, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego. Z rozmowy dowiemy się czy w województwie podlaskim infrastruktura dla ruchu rowerowego jest dobrze rozbudowana, jak rozwinęła się w ostatnich latach? Skąd pochodzą środki na budowę dróg rowerowych? Jakie są zalety rozbudowy dróg rowerowych? Czy ma to wpływ na bezpieczeństwo na drogach?

Zapraszamy do wysłuchania:

      2023-12-20 Zielone Podróże - Infrastruktura dla ruchu rowerowego w województwie podlaskim

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

“Zielone Podróże” w środę o g. 10.30 na antenie Radia Nadzieja.

 

 

Autor W M

2023-12-20

Więcej informacji z tej kategorii