Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zimowisko bez śniegu ale z dobrym humorem

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

W dniach od 20 do 26 stycznia przy parafii pw. Bożego Ciała w Łomży odbywało się zimowisko. Uczestniczyło w nim łącznie 50 osób. Dzieci miały zapewnioną opiekę wychowawczą i wyżywienie. Uczestniczyły oczywiście w licznych zabawach, i konkursach.

Grupy wychodziły do atrakcyjnych miejsc naszego miasta. W Teatrze Lalki i Aktora dzieci wraz z opiekunami mogły obejrzeć spektakl „Czy Mikołaj wie”. Będąc w piekarni, która znajduje się na terenie naszej parafii, poczuły, jak „pęknie pachnie chleb” i jak ważnym jest pokarmem. Podczas zimowiska bardzo chętnie brały udział w zajęciach prowadzonych przez szkołę językową w Łomży. W ramach troski o bezpieczeństwo swoje i Ojczyzny odwiedziły jednostkę wojskową w Łomży. Codziennie nie zabrakło oczywiście porannej modlitwy w intencjach rodzin i naszej parafii.

W poszczególnych dniach kierownikami zimowiska byli: ks. Sebastian Urbański i ks. Andrzej Czyżewski, którzy serdecznie dziękują księdzu proboszczowi Wojciechowi Nowackiemu za okazaną życzliwość i pomoc w organizacji zimowiska, animatorom z oazy za pomoc w bezpiecznym zorganizowaniu czasu dzieciom oraz wszystkim paniom, które swój wolny czas poświęcały na przygotowanie posiłków. Zimowisko dla dzieci to piękna inicjatywa i wspaniała alternatywa dla tych, którzy swój wolny czas spędzają w domu. Już dziś zapraszamy na półkolonie letnie. Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy wszystkiego dobrego w nowym semestrze szkolnym.

Ks. Andrzej i Ks. Sebastian

[nggallery id=3781]

[related limit=”5″]

Autor J. E.

2020-01-29

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 3 grudnia

Słowo Życia: 3 grudnia

SOBOTA PIERWSZEGO TYGODNIA ADWENTU Mt 9, 35-10,1.5.6-8 Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w...

Rozmowy o Kościele: Wspólnota

Rozmowy o Kościele: Wspólnota

W ostatniej audycji "Rozmowy o Kościele" gościliśmy Księdza Jacka Dąbrowskiego, który opowiedział o wspólnocie...