Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zmarł ojciec Tadeusz Trojanowski, były proboszcz parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Łomży

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

W poniedziałek 3 lutego 2020 roku wieku 68 lat, w zakonie 46 lat, w kapłaństwie 42 lata zmarł ojciec Tadeusz Trojanowski OFM Cap, ojciec z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Łomży w latach 1997-2000.

Zmarłego zakonnika wspomina jego współbrat o. Jan Bońkowski:

Znaliśmy się bardzo dobrze, był ode mnie młodszy. Opowiadał, jak w dzieciństwie na pytanie Kim będziesz, jak urośniesz? odpowiadał: kapucynkiem! Jako 20 latek rozpoczął nowicjat we wspólnocie kapucyńskiej. Zjednywał ludzi uśmiechem, życzliwością i miał świetny kontakt z młodzieżą. Bez problemu prowadził oazy Ruchu Światło-Życie w Serpelicach. Był bardzo dowcipny i nigdy się nie żalił. Zmarł zaledwie trzy dni po swoich urodzinach.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 5 lutego 2020 r. (środa) o godz. 12.00. Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Bolesnej w Łomży. (Kościół Braci Mniejszych Kapucynów)

Śp. Ojca Tadeusza Trojanowskiego polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy o udział w uroczystościach pogrzebowych, a także o modlitwę w Jego intencji.

„Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…”

[related limit=”5″]

Autor M. Sz.

2020-02-04

Więcej informacji z tej kategorii

Książka: Boży architekt

Książka: Boży architekt

  Książka Patricka Sbalchiero o światowej sławy architekcie Antonim Gaudím nie jest kolejnym podręcznikiem...