Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Adwentowe Rekolekcje dla młodzieży czas zacząć!

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna
Trwamy w czasie Adwentu, czyli radosnego oczekiwania i przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Pandemia sprawia, że trudno nam spotkać się osobiście, dlatego chcemy zaprosić Was do podjęcia duchowego trudu i uczestnictwa w internetowych rekolekcjach adwentowych.
 
Współczesny czas rodzi w naszych sercach wiele wątpliwości i pytań. Słyszymy dzisiaj dużo informacji, wskazówek, rozporządzeń. Ufamy, że proponowany temat „KOMU MAM ZAUFAĆ?” i treści, które chcemy poruszać pomogą nam budować wiarę i świadomie wybierać to co dobre dla Waszego fizycznego, intelektualnego i duchowego rozwoju. Nie zapominajmy o Bogu. On czeka i zaprasza, chce budować żywą relację z nami. Chce narodzić się naszych sercach.
 
Proponowane rekolekcje są dla wszystkich od 14 do 25 roku życia. Niezależnie od tego czy należysz, do jakiejś wspólnoty czy nie. Przygotowujesz się do Sakramentu Bierzmowania? Jesteś w szkole średniej? Przygotowujesz się do matury? Jesteś studentem? To czas, który chcemy organizować dla Ciebie!
 
Co zrobić, by móc w nich uczestniczyć?
Zapisz się przez wypełnienie formularza na stronie internetowej: www.centrumewangelizacji.pl w zakładce: ZAPISY.
W dzień rekolekcji otrzymasz na swojego e-maila link do uczestnictwa. Rekolekcje będą transmitowane na ŻYWO przez kolejne 3 dni o godz. 19:00 z Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej.
Prowadzone będą przez nowego Diecezjalnego Duszpasterza Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej Ks. Marka Żmijewskiego i młodzież.
 
Zapraszamy do pięknej przygody, zatrzymania się, i duchowego umocnienia! Tak bardzo dzisiaj nam wszystkim tego potrzeba! Bądź z nami! Niech Bóg nas prowadzi. Już dzisiaj bardzo prosimy o modlitwę za to dzieło i ludzi młodych. Do zobaczenia i usłyszenia.
 
 

Autor adam

2020-12-10

Więcej informacji z tej kategorii