Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Diecezja łomżyńska: Zmarł ks. Marek Dołęgowski – proboszcz parafii w Bokinach

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

W wieku 55 lat zmarł ks. Marek Dołęgowski, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Bokinach (gm. Łapy). Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 1 grudnia.

Ksiądz Marek Dołęgowski odszedł do Pana w dniu 28 listopada 2021 r. w wieku 55 lat, w kapłaństwie 28 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:

  • Dnia 1 grudnia br. (środa) od godz. 9.00 wystawienie ciała w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Bokinach. O godz. 19.00 Msza św. żałobna za zmarłego Kapłana.
  • Dnia 2 grudnia br. (czwartek) o godz. 9.30 Msza św. żałobna w kościele parafialnym w Bokinach pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego. O godz. 13.00 Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. św. Jana Ap. w Nurze.
  • Po Mszy św. pogrzebowej trumna z ciałem śp. Ks. Marka Dołęgowskiego zostanie złożona na cmentarzu parafialnym w Nurze.

Przypominamy, że zgodnie z tradycją, każdy kapłan Diecezji Łomżyńskiej jest zobowiązany odprawić Mszę Świętą za zmarłego duchownego.

Śp. Księdza Marka Dołęgowskiego polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy kapłanów oraz wiernych o modlitwę w Jego intencji.

„Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…”

Diecezja Łomżyńska

Hits: 1644

Autor P. G.

2021-11-29

Więcej informacji z tej kategorii