Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Iskra Nadziei: Festiwal z okazji 20-lecia Radia Nadzieja

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Już 21 i 22 października w Łomży odbędzie się festiwal podsumowujący 20 lat pracy naszego radia. Oczywiście nie zabraknie też dobrej muzyki. 

20 urodziny radia to dobry czas, aby podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju naszej rozgłośni. Z tej okazji organizujemy festiwal Iskra Nadziei, który odbędzie się Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich. Do Łomży z tej okazji zawitają znani artyści muzyczni, którzy podzielą się nami swoją twórczością.

Część oficjalną i artystyczną poprzedzi o 16 Msza Św. pod przewodnictwem ks. bp. Janusza Stepnowskiego  w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP w Łomży. Natomiast uroczysta gala “20-te Urodziny Radia Nadzieja” rozpocznie się o 17:30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich. Podczas koncertu inauguracyjnego zagrają Agnieszka Jaga Przekupień, Karina Komendera i Rafał Supiński. Następnie o 20 wystąpi zespół Tre Voci, czyli Wojciech Sokolnicki  “Voytek Soko”, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. Natomiast w sobotę o 19 swój koncert rozpocznie Roksana Węgiel.

Darmowe wejściówki na koncerty można odebrać w siedzibie naszego radia przy ulicy Sadowej 3.

Maciej Dąbrowski/BŚ

Autor M. D.

2022-10-17

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...