Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Muzyka: “Kieruj mną” – wspólny utwór od Justyny Kabacińskiej, Arkadio i Heresa

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

“Kieruj mną” to wspólny utwór od Justyny Kabacińskiej, Arkadio i Heresa. Premiera singla miała miejsce 6 stycznia, w Święto Trzech Króli.

Utwór ,,Kieruj mną” powstał za czasów kiedy to Justyna studiując w Lublinie, zaraz po zakończeniu Eucharystii w zaciszu własnego pokoju wyśpiewała brzmiące w jej sercu słowa modlitwy i uwielbienia.  Piosenka jest jednocześnie zawierzeniem Bożej Opatrzności, jak i prośbą skierowaną ku Niebieskiemu Ojcu, aby Ten nieustannie był obecny w jej życiu oraz kierował na właściwe ścieżki chroniąc przy tym przed popełnieniem błędnych, niezgodnych z Jego wolą decyzji wiodących do obierania dróg zbyt krętych, pełnych pułapek zastawionych przez wroga zbawienia, prowadzących donikąd lub gorzej – ku przepaści. Dusze wierne Bogu są wystawiane różnorodnym próbom, muszą opierać się sidłom światowym uatrakcyjniających grzech we wszystkich jego formach. Stąd wynika stała potrzeba westchnień kierowanych ku górze, aby nie zagubić się w odmętach życia. W piosence można usłyszeć Arkadio i Heresa.

Justyna Kabacińska (Flower of God) – stawiająca pierwsze kroki wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka urodzona w 1994 r. we Włodawie. Studiowała pedagogikę oraz pedagogikę specjalną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a także ukończyła Podyplomowe Studium Teologiczne na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Obecnie nauczycielka w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie. Artystyczna dusza, którą w wolnym czasie można także spotkać przed obiektywem/kamerą. Ponadto udziela się w chórze dominikańskim, wykonuje fryzury i dodatkowo szkicuje. Cudownie uzdrowiona i nawrócona jako nastolatka. Muzyka grająca w jej sercu jest zarazem modlitwą zwróconą ku Bogu, sposobem komunikowania się między ziemią, a niebem.

Hits: 224

Autor P. G.

2022-01-19

Więcej informacji z tej kategorii