Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Łomżyński Azyl Młodych zaprasza na wakacyjne rekolekcje

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Z propozycją na spędzenie wolnego czasu wychodzi Azyl Młodych z Parafii pw. Św. Brunona w Łomży. 

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza młodzież od klasy 7 Szkoły Podstawowej na wakacyjne rekolekcje w Nowogrodzie. Poprowadzi je m.in ks. Sebastian Urbański wikariusz parafii.

-Rekolekcje dla młodzieży w Nowogrodzie, to czas duchowego wzrostu i formacji opartej na Piśmie Świętym dla młodzieży od klasy 7 Szkoły Podstawowej do końca Szkoły Średniej. Razem z animatorami poprowadzimy rekolekcje, a w tym roku tematyka zajęć będzie oparta na Księdze Rodzaju. 

      2024-05-14 ks. Sebastian Urbański

Niech wakacje będą dla nas nie tylko czasem odpoczynku, ale również umocnienia wiary:

-Zapraszamy, aby wakacyjny czas spędzić z Panem Bogiem, aby wakacje były także czasem duchowego wzrostu, abyśmy potrafili znaleźć czas dla Pana Boga i w taki duchowy sposób się wspomóc. Spotkania, które organizujemy  to nie tylko wypoczynek, ale przede wszystkim codzienna Msza Św, i spędzenie czasu w środowisku ludzi wiary.  

      2024-05-14 Sebastian Urbański o wakacyjnym odpoczynku

Rekolekcje rozpoczną się 30 czerwca i potrwają do 6 lipca. Obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej parafii św. Brunona.

Autor W M

2024-05-14

Więcej informacji z tej kategorii