Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Trwają zapisy na 40. Pieszą Pielgrzymkę Łomżyńską na Jasną Górę

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

1 sierpnia wyruszą spod Katedry pw. św. Michała Archanioła w Łomży, by po kilkunastu dniach wędrówki ukłonić się Matce Jasnogórskiej. Trwają zapisy na jubileuszową 40. Pieszą Pielgrzymkę Łomżyńską na Jasną Górę. Ks. Wiesław Ołowski, koordynator pielgrzymki wyjaśnia w jaki sposób można dołączyć do grupy:

-Od kilku dni ruszyły elektroniczne zapisy na 40. Pieszą Pielgrzymkę Łomżyńską na Jasną Górę. Zapisać możemy się na stronie internetowej pielgrzymkalomzynska.org, tam znajduje się link do zapisów, zapisać można się również bezpośrednio na trasie pielgrzymki. 

      2024-07-08 ks. Wiesław Ołowski

W tym roku pielgrzymka wyrusza z dwóch miejsc w diecezji:

-W tym roku pielgrzymka wyruszy z Ostrołęki i Łomży, następnie pielgrzymi dołączają do wspólnej grupy w Ostrowi Mazowieckiej. Pi8legrzymów, którzy chcieliby dołączyć podczas trasy zapraszamy od 1 do 3 dnia, aby dołączyć. Warto zaopatrzyć się w namioty, ponieważ mogą się przydać na trasie pielgrzymki. 

      2024-07-08 ks. Wiesław Ołowski o trasie pielgrzymki

Podczas 40. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę pątnicy z diecezji łomżyńskiej w 13 dni przejdą ponad 400 km. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej: pielgrzymkalomzynska.org.

Autor W M

2024-07-08

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...