Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Trwają zapisy na Ewangelizacyjne Dni Młodych Diecezji Łomżyńskiej

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

,,Dam wam serce nowe” – pod takim hasłem odbędą się tegoroczne Ewangelizacyjne Dni Młodych w Ptakach koło Nowogrodu. Trwają zapisy na 3-dniowe rekolekcje, które odbędą się od 28 do 30 sierpnia.

Zachęcamy młodzież od 7 klas Szkół Podstawowych, aby nie tylko wzmocnić swoją relację z Bogiem, ale także zakończyć wakacje we wspólnocie – mówi ks. Marek Żmijewski, duszpasterz młodzieży Diecezji Łomżyńskiej.

-Zachęcamy młodych z naszej diecezji do wspólnego zakończenia wakacji, pełnego ognia, ruszenia w nowy rok formacji i szkoły. ,,Dam wam serce nowe”, to hasło przewodnie tegorocznego spotkania, będziemy szukać drogi do wolności, która jest w Chrystusie. Serce nowe, to obietnica Boga, która się wypełnia. 

      2024-07-11 ks. Marek Żmijewski

Te kilka dni będą okazją do wyciszenia, refleksji oraz modlitwy – dodaje ks. Marek Żmijewski.

-To czas poświęcony Bogu, szukania swojej tożsamości, ale przede wszystkim odkrywania Pana Boga, który w dzisiejszym świecie jest w wielu przestrzeniach odsuwany na drugi plan, bądź przykrywany różnymi innymi rzeczami, które mogą zagłuszać, odciągać uwagę. Wierzę, że te rekolekcje są okazją, aby skupić się na nowo wokół sedna. Bóg jest życiem, niesie życie i daje radość i to chcemy odkrywać. 

      2024-07-11 ks. Marek Żmijewski o EDM

Rekolekcje mają charakter obozu namiotowego. Informacje o zapisach dostępne są na Facebooku Rady Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej.

Autor W M

2024-07-11

Więcej informacji z tej kategorii

14 lipca: Rozesłanie Dwunastu

14 lipca: Rozesłanie Dwunastu

XV NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 7-13 Jezus przywołał do siebie Dwunastu i zaczął rozsyłać ich po dwóch. Dał...

13 lipca: Nie bójcie się ludzi

13 lipca: Nie bójcie się ludzi

WSPOMNIENIE ŚW. PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA   Mt 10, 24-33 Jezus powiedział do swoich apostołów:...