Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Zaproszenie na wakacyjne rekolekcje w Diecezji Łomżyńskiej

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Choć do wakacji pozostało jeszcze kilka tygodni, dzieci i młodzież z pewnością marzą już o letnim wypoczynku – z propozycją na spędzenie tego czasu wychodzi Ruch Światło – Życie Diecezji Łomżyńskiej, który zaprasza na wakacyjną oazę.

Ważnym elementem poznawania Pana Boga oraz samego siebie jest Eucharystia. To nieodłączny element każdej oazy- mówi Moderator Ruchu Światło- Życie Diecezji Łomżyńskiej, ks. Marian Grochowski.

-Codziennie jest Eucharystia, która jest przygotowywana w uroczysty sposób, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu przeżywamy jedność z Panem Bogiem i jako ksiądz bardzo się cieszę, że młodzież idzie z radością i sami proszą, aby ona była. Bardzo się cieszę, że Ruch Światło- Życie buduje na czymś więcej niż tylko relacje ludzkie, choć one to również jest bardzo ważne, spotkać Boga we wspólnocie. 

      2024-04-15 ks. Marian Grochowski

Oaza to nie tylko modlitwa, ale również wiele innych atrakcji- mówi Franek z Ruchu Światło – Życie, uczestnik poprzednich edycji.

-Podczas rekolekcji możemy wspólnie przeżywać modlitwę, ale jest czas na inne zajęcia i czas w którym możemy porozmawiać, czy pozwiedzać okolice. Mamy czas na wspólne przeżywanie tych dni w grupie osób nowo poznanych, te przyjaźnie utrzymują się na długi czas nawet dalekie odległości nie są problemem. 

      2024-04-15 Franek z Ruchu Światło- Życie Diecezji Łomżyńskiej

W tym roku Ruch Światło- Życie organizuje Oazy Dzieci Bożych, Oazy Nowej Drogi i Oazy Nowego Życia. Rekolekcje będą trwały 15 dni. Zapisy i szczegółowe informacje dostępne na stronie lomza.oaza.pl.

Autor W M

2024-04-16

Więcej informacji z tej kategorii