Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Weź udział w rekolekcjach „Zniewolenia współczesnego świata”

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

“Zniewolenia współczesnego świata” to tytuł trzydniowych rekolekcji, które odbędą się w domu rekolekcyjnym przy Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Zapraszamy do zapisów.

W ostatnim czasie, w duchu fałszywej wolności powstają pewne drogi wyzwolenia człowieka, które pomijają Boga. SKALA ZJAWISKA JEST OGROMNA! Fonoholizm, Komputer, eHazard, JOGA, Pornografia, sztuczny świat relacji, alkohol, astrologia, zakładają często brak miejsca dla Boga! Wszystkie te praktyki niosą za sobą ogromne duchowe zagrożenie, otwierając chrześcijanina na świat ciemności. Ostatecznie prowadzą one do uzależnień, zniewoleń, chorób psychicznych i fizycznych, depresji, głębokiego smutku, niepokojów, poczucie pustki, utraty sensu życia, myśli samobójczych, wyjałowienia w modlitwie, wstrętu do sacrum, przejmowanie chorób innych, oglądanie poprzednich wcieleń, a nawet opętań.

Człowiek to istota stworzona przez Boga i dla Boga!

Francuski fizyki filozof Blaise Pascal, który uważał, że każdy potrzebuje Jezusa, mówił: “W sercu każdego człowieka jest pustka o kształcie Boga, którą tylko Bóg, poprzez Swojego Syna Jezusa Chrystusa, może wypełnić”.

Przyjedź i zatrzymaj się w pogoni codzienności, rozeznaj i przypomnij, że: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną” oraz „Stworzyłeś nas, Panie ku sobie i niespokojne jest serce człowieka, dopóki nie spocznie w Tobie!” (św. Augustyn).

Zaproszenie jest kierowane do młodzieży i dorosłych.

Rekolekcje odbędą się w dniach 14-16 stycznia br. Całkowity koszt pobytu 200 zł.

Zgłoszenia: kontakt@domrekolekcyjnylomza.pl

Tel. 862165491

Wpisowe 50 zł na konto: 88 8757 0001 0003 6748 2000 0040

Bank Spółdzielczy w Łomży

Autor M. Sz.

2022-01-05

Więcej informacji z tej kategorii